Winrol z siedzibą we Wrocławiu to sprawdzona i polecana przez wielu klientów firma. Specjalizuje się ona w sprzedaży najwyższej jakości systemów przeciwsłonecznych, a także stylowych dekoracji wnętrz. Każdy sprzedawany produkt objęty jest 2-letnią gwarancją. W procesie produkcyjnym kładziony jest nacisk na zadbanie o każdy detal, tak aby plisy i żaluzje służyły klientom przez długie lata.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane ze sklepu WinRol fot.1

Żaluzje dostępne są w różnych wzorach i kolorach – każdy klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Największą popularnością cieszą się żaluzje drewniane, które wnoszą do domu przytulny nastrój. W ofercie firmy Winrol dostępne są systemy przeciwsłoneczne wyprodukowane przez wiodących przedsiębiorców, którzy działają na rynku kilkanaście lat. Klienci chwalą sobie nade wszystko jakość wykonania oraz bogactwo wzornictwa.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane ze sklepu WinRol fot.2

Wszystkie indywidualne zlecenia wykonywane są w najszybszym możliwym czasie, tak aby klienci mogli od razu cieszyć się niezawodnymi żaluzjami czy plisami. Winrol to sprawdzony sprzedawca, który zawsze stawia zadowolenie klientów na pierwszym miejscu. Winrol to zdecydowanie firma godna polecenia.

Sklep Winrol

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8982119415
Regon
022023461
Siedziba
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław