zadaszenie tarasu

Jeżeli należysz do tej grupy szczęściarzy, która posiada własny dom z tarasem to zapewne wiesz, że to najwspanialsza strefa relaksu i wyciszenia od zgiełku i miejskiego szumu. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń wokół tarasu, to przede wszystkim idealnie dobrane rośliny, które nie tylko będą zdobić przestrzeń i czarować swoim urokiem, ale także dadzą efekt szybkiego ukojenia. Nieskończoną wręcz ilość pomysłów i aranżacji zieleni tarasowej znajdziesz w sklepie internetowym Kwietnik.

Dopełnieniem harmonii idealnego tarasu jest wyznaczenie strefy cienia, w której w każdej chwili można ukryć się przed palącym słońcem. Najlepszą formą uzyskania takiego zacienionego zakątka jest zadaszenie tarasu dachem, zabudową lekką, markizą lub żaglem, które będą również pełnić funkcję ochrony przed deszczem czy wiatrem.

Sklep internetowy Kwietnik proponuje wiele rozwiań zadaszenia tarasów, komponując je w taki sposób aby pełniły także funkcję dekoracyjną i estetyczną. Zadaszony taras można użytkować przez cały rok, a odpowiednio dobrana zieleń może cię otaczać swoją soczystością, bez względu na aurę.

Sklep internetowy Kwietnik

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8982214585
Regon
362786046
Siedziba
ul. Gazowa 40/56 50-513 Wrocław