Kielo to firma specjalizująca się w dystrybucji produktów dla przemysłu chemicznego. Została założona w 2010 roku, co przekłada się na doskonałą znajomość tej branży. Firma obsługuje tysiące zadowolonych klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Kielo oferuje produkty znanych i cenionych marek, takich jak: Finish Thompson, JESCO oraz SEKO Srl.

pompa membranowa

Pompy membranowe z oferty sklepu Kielo.pl fot.1

W ich asortymencie znajdują się funkcjonalne pompy membranowe, beczkowe, dozujące, perystaltyczne i wiele innych modeli. Ponadto w sklepie można nabyć różnego rodzaju akcesoria przeznaczone do wyżej wymienionych produktów. W zależności od potrzeb mogą to być tuleje z tworzyw sztucznych, elementy ze stali kwasoodpornej lub mobilne zbiorniki.

pompa membranowa

Pompy membranowe z oferty sklepu Kielo.pl fot.2

Zakup tych produktów usprawni działanie zakładów produkcyjnych, jak również sprawdzi się podczas procesu uzdatniania wody. Ponadto firma zajmują się produkcją i sprzedażą wysokojakościowych szczotek technicznych. W razie wątpliwości, co do wyboru odpowiedniego produkty specjaliści zatrudnieni w Kielo służą pomocą w jego doborze.

Kielo Systemy Pompowe

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
7352858145
Regon
122961742
Siedziba
ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ