Profesjonalna firma Profi-Rol specjalizuje się w sprzedaży wewnętrznych i zewnętrznych osłon okiennych. W sprzedaży dostępne są najwyższej jakości rolety zewnętrzne, rolety antywłamaniowe, żaluzje oraz ozdobne plisy okienne. Specjaliści z Profi-Rol dokonują precyzyjnych i bezpłatnych pomiarów okiennych w miejscu wskazanym przez klienta.

Rolety antywłamaniowe

Rolety antywłamaniowe z oferty firmy Profi-Rol

Wszystkie osłony okienne produkowane są w oparciu o najnowsze technologie. Rolety antywłamaniowe tworzone są z najtrwalszych materiałów na rynku, które zapewniają bezpieczeństwo i spokój klientom. Rolety i żaluzje to połączenie niezwykłej estetyki i funkcjonalności. Rolety materiałowe dostępne są w bogatej kolorystyce, tak aby każdy klient mógł wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw. Wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością doradzą Państwu wybór najlepszych osłon okiennych dopasowanych do wystroju wnętrz. Profi-Rol na pierwszym miejscu zawsze stawia zadowolenie klientów.

Profi-Rol Sebastian Sieczka

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8971670032
Regon
021819057
Siedziba
ul. Głogowska 24/18 53-621 Wrocław